Naujienos

Asmeninės šventės ar įmonės renginio planavimas gali būti lengvas ir malonus.

Organizuojate gimtadienio, krikštynų šventę, giminės susitikimą ar įmonės vakarėlį? Puiku! Pateikiame pagrindinių darbų sąrašą, kad organizaciniai rūpesčiai taptų maloniais ir lengvais.

Skaityti daugiau

Patarimai planuojantiems vestuvių vaišes.

Įsimintiniausią gyvenimo akimirką vestuvių dieną, kiekviena pora nori nebesirūpinti smulkmenomis, o tiesiog mėgautis švente ir vienas kito meile. Kad vestuvių diena paliktų ne tik Jums, bet ir visiems svečiams neišdildomų įspūdžių bei šiltus prisiminimus, svarbu pasirūpinti vienu pagrindinių akcentų vaišėmis. 

Pateikiame keletą vertingų patarimų į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Skaityti daugiau

Lauko vestuvių ceremonija. Ką svarbu žinoti?

Vestuvių ceremonija lauke, šviečiant maloniai vasaros saulei ar krentant auksiniams rudens lapams, gali tapti nuostabiais Jūsų šventės atsiminimais, jei iš anksto viską kruopščiai apgalvosite.

Skaityti daugiau

Populiariausi vestuvių mėnesiai yra paklausūs ne be priežasties, taigi, koks mėnuo yra geriausias susituokti?

Nors yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą mėnesį vestuvėms, įskaitant orą, sezoną ir asmeninius pageidavimus, yra keletas mėnesių, kurie išsiskiria kaip ypač populiarūs ir palankūs tuoktis.

Skaityti daugiau

Jaunosios puokštė – kaip atsirado ši tradicija?

Gėlės buvo pagrindinė nuotakos įvaizdžio dalis nuo tada, kai senovės romėnai pradėjo nešioti gėlių girliandas savo vestuvėse kaip vaisingumo, ištikimybės ir naujos pradžios simbolį. Nuotakos viduramžiais vestuvinius drabužius papuošdavo žolelių ir prieskonių deriniu, kad šis saugotų nuo, kaip tada buvo tikima, piktųjų dvasių. Krapai buvo ypač paplitę, nes buvo manoma, kad jie ne tik išvalo neigiamą energiją, bet ir buvo žinomi kaip geismo žolė. Česnakais buvo siekiama atbaidyti velnią, o javai simbolizavo augimą ir atsinaujinimą.

Skaityti daugiau

Žiemos vestuvių planavimo rekomendacijos

Žiemos vestuvės yra magiškos. Šis sezonas atneša tiek daug romantiškų simbolių: rusenantys židiniai, snieguoti kraštovaizdžiai, jaukūs, madingi drabužiai… 

Tačiau žiema atsineša ir galimai rizikingą orų prognozę, ir termometro stulpelio stebėjimą. 

Skaityti daugiau

Oficialius stalo dekoravimas. Patarimai ir taisyklės

Organizuojate šventės oficialią vakarienę? Tiek daug skirtingų indų, įrankių ir taisyklių… Susipažinkite su stalo etiketo ir dekoro reglamentu!

Skaityti daugiau

„Ar tekėsi už manęs?“ – 5 būdai, kaip surengti nepamirštamas piršlybas!

Suradote savo gyvenimo meilę ir atėjo laikas sulaukti bene svarbiausio atsakymo Jūsų gyvenime. Prieš pateikiant klausimą, belieka pasirinkti geriausią vietą ir išgirsti lemtingą „Taip“! Dalinamės 5 romantiškais būdais, kurie, tikimės, įkvėps Jus ir palengvins apsisprendimą.

Skaityti daugiau

Kaip išsirinkti fotografą šventei?

Nuotraukos sugrąžina atgal į akimirką, tad įamžinę kiekvieną reikšmingą progą, galite nebijoti, jog prisiminimai išblės! Kaip žinoti, kokiam fotografui galima patikėti tokį svarbų darbą ir nenusivilti rezultatais? 

Skaityti daugiau

5 būdai, kaip originaliai nustebinti vestuvių svečius

Žmonės, su kuriais kartu švenčiate meilės dieną – be abejonės tai jūsų patys artimiausi ir brangiausi artimieji. Kiekvieną svečią galima padaryti šventės dalimi ir maloniai nustebinti. Nepalikite jų tik stebėtojais! Jūsų dėmesiui 5 būdai, kaip šventę padaryti įsimintiną visiems.

Skaityti daugiau