Naujienos

Žiemos vestuvių planavimo rekomendacijos

Žiemos vestuvės yra magiškos. Šis sezonas atneša tiek daug romantiškų simbolių: rusenantys židiniai, snieguoti kraštovaizdžiai, jaukūs, madingi drabužiai… 

Tačiau žiema atsineša ir galimai rizikingą orų prognozę, ir termometro stulpelio stebėjimą. 

Skaityti daugiau

Oficialius stalo dekoravimas. Patarimai ir taisyklės

Organizuojate šventės oficialią vakarienę? Tiek daug skirtingų indų, įrankių ir taisyklių… Susipažinkite su stalo etiketo ir dekoro reglamentu!

Skaityti daugiau

„Ar tekėsi už manęs?“ – 5 būdai, kaip surengti nepamirštamas piršlybas!

Suradote savo gyvenimo meilę ir atėjo laikas sulaukti bene svarbiausio atsakymo Jūsų gyvenime. Prieš pateikiant klausimą, belieka pasirinkti geriausią vietą ir išgirsti lemtingą „Taip“! Dalinamės 5 romantiškais būdais, kurie, tikimės, įkvėps Jus ir palengvins apsisprendimą.

Skaityti daugiau

Kaip išsirinkti fotografą šventei?

Nuotraukos sugrąžina atgal į akimirką, tad įamžinę kiekvieną reikšmingą progą, galite nebijoti, jog prisiminimai išblės! Kaip žinoti, kokiam fotografui galima patikėti tokį svarbų darbą ir nenusivilti rezultatais? 

Skaityti daugiau

5 būdai, kaip originaliai nustebinti vestuvių svečius

Žmonės, su kuriais kartu švenčiate meilės dieną – be abejonės tai jūsų patys artimiausi ir brangiausi artimieji. Kiekvieną svečią galima padaryti šventės dalimi ir maloniai nustebinti. Nepalikite jų tik stebėtojais! Jūsų dėmesiui 5 būdai, kaip šventę padaryti įsimintiną visiems.

Skaityti daugiau

Išvažiuojamoji santuokos ceremonija – ką reikia žinoti?

Norite savo santuokos ceremoniją nukelti į originalesnę vietą nei bažnyčia ar Civilinės Metrikacijos skyrius? Bet tuo pačiu abejojate ar tai įmanoma sklandžiai suorganizuoti? „Medžiotojų Sostinės“ kolektyvas pasiruošęs jums padėti!

Skaityti daugiau

Verslo renginys Medžiotojų Sostinėje – jokių papildomų rūpesčių

15 metų patirtis renginių organizavimo sektoriuje mums leidžia užtikrinti jūsų renginių tobulą išpildymą. Patikėkite viską mums ir sutaupykite savo laiką bei jėgas prieš svarbią dieną!

Skaityti daugiau

Vestuvių planavimas nuo A iki Ž – kas yra svarbiausia?

Planuoti savo vestuves nėra jau toks lengvas dalykas, tačiau šiuo procesu vis tiek galima pasidžiaugti. Viskas atrodo mažiau chaotiška, kai susirašome svarbiausius punktus ir šalia jų dėliojame varneles! Dalinamės vos 10 žingsnių, kurie padės didžiąją meilės dieną pasitikti sklandžiau.

Skaityti daugiau

Įmonių konferencijos ir renginiai – ko nevalia pamiršti?

Konferencijos, mokymai, įmonės gimtadienis ir panašaus tipo renginių organizavimas yra daug pastangų reikalaujantis darbas, tačiau viskas priklauso nuo kelių konkrečių veiksmų. Esame pasiruošę pasidalinti svarbiausiais patarimais, kad viskas vyktų sėkmingai!

Skaityti daugiau

Team building’as – kodėl jį turėtumėt rengti reguliariai?

Dauguma aktyvių ir inovatyvių vadovų žino, kad team building’as atneša daug naudos organizacijai. Nemotyvuota ir nemokanti bendradarbiauti komanda gali būti mažo pelno ir produktyvumo priežastimi.

Komandos formavimas gali padėti jūsų darbuotojams dirbti kartu ir padidinti jų motyvaciją laiku atlikti užduotis.

Komandos formavimo renginiai, įtraukiantys darbuotojus į įmonės tikslų formavimą, vertybių ir veiklos kūrimo procesą, sukuria ir palaiko tvirtą įmonės kultūrą.

Skaityti daugiau