Naujienos

Kaip išsirinkti fotografą šventei?

Nuotraukos sugrąžina atgal į akimirką, tad įamžinę kiekvieną reikšmingą progą, galite nebijoti, jog prisiminimai išblės! Kaip žinoti, kokiam fotografui galima patikėti tokį svarbų darbą ir nenusivilti rezultatais? 

Skaityti daugiau

5 būdai, kaip originaliai nustebinti vestuvių svečius

Žmonės, su kuriais kartu švenčiate meilės dieną – be abejonės tai jūsų patys artimiausi ir brangiausi artimieji. Kiekvieną svečią galima padaryti šventės dalimi ir maloniai nustebinti. Nepalikite jų tik stebėtojais! Jūsų dėmesiui 5 būdai, kaip šventę padaryti įsimintiną visiems.

Skaityti daugiau

Išvažiuojamoji santuokos ceremonija – ką reikia žinoti?

Norite savo santuokos ceremoniją nukelti į originalesnę vietą nei bažnyčia ar Civilinės Metrikacijos skyrius? Bet tuo pačiu abejojate ar tai įmanoma sklandžiai suorganizuoti? „Medžiotojų Sostinės“ kolektyvas pasiruošęs jums padėti!

Skaityti daugiau

Verslo renginys Medžiotojų Sostinėje – jokių papildomų rūpesčių

15 metų patirtis renginių organizavimo sektoriuje mums leidžia užtikrinti jūsų renginių tobulą išpildymą. Patikėkite viską mums ir sutaupykite savo laiką bei jėgas prieš svarbią dieną!

Skaityti daugiau

Vestuvių planavimas nuo A iki Ž – kas yra svarbiausia?

Planuoti savo vestuves nėra jau toks lengvas dalykas, tačiau šiuo procesu vis tiek galima pasidžiaugti. Viskas atrodo mažiau chaotiška, kai susirašome svarbiausius punktus ir šalia jų dėliojame varneles! Dalinamės vos 10 žingsnių, kurie padės didžiąją meilės dieną pasitikti sklandžiau.

Skaityti daugiau

Įmonių konferencijos ir renginiai – ko nevalia pamiršti?

Konferencijos, mokymai, įmonės gimtadienis ir panašaus tipo renginių organizavimas yra daug pastangų reikalaujantis darbas, tačiau viskas priklauso nuo kelių konkrečių veiksmų. Esame pasiruošę pasidalinti svarbiausiais patarimais, kad viskas vyktų sėkmingai!

Skaityti daugiau

Team building’as – kodėl jį turėtumėt rengti reguliariai?

Dauguma aktyvių ir inovatyvių vadovų žino, kad team building’as atneša daug naudos organizacijai. Nemotyvuota ir nemokanti bendradarbiauti komanda gali būti mažo pelno ir produktyvumo priežastimi.

Komandos formavimas gali padėti jūsų darbuotojams dirbti kartu ir padidinti jų motyvaciją laiku atlikti užduotis.

Komandos formavimo renginiai, įtraukiantys darbuotojus į įmonės tikslų formavimą, vertybių ir veiklos kūrimo procesą, sukuria ir palaiko tvirtą įmonės kultūrą.

Skaityti daugiau

Įmonės gimtadienis – švęsti, negalima praleisti

Verslo jubiliejai ar gimtadieniai yra svarbi kiekvieno verslo gyvenimo dalis. Pradėti ir vystyti savo verslą nėra lengva, todėl turėtumėte pasidžiaugti šiais savo pasiekimais.

Gimtadienis yra nuostabi proga sustiprinti komandinę dvasią bei neformalioje aplinkoje pažinti darbuotojus, todėl įmonės gimtadienius būtina paminėti ir kaip reikiant atšvęsti. Belieka vienas klausimas  – kaip surengti nepamirštamą verslo gimtadienį?

Skaityti daugiau

Mergvakario idėjos

Tikriausiai kiekviena mergina gavusi pakvietimą į draugės, sesės ar pusseserės vestuves nenustygsta vietoje ir nekantrauja pradėti organizuoti mergvakarį.

Juk mergvakaris tai diena, kuria jaunoji visai nesirūpina ir gali visiškai atsipalaiduoti. Tad šiandien pateikiame kelias mergvakario idėjas bei eigą, nuo ko vertėtų pradėti jį organizuoti.

Skaityti daugiau

Bernvakario idėjos

Galbūt tavo draugas, brolis ar pusbrolis nusprendė žengti rimtą žingsnį vedybinio gyvenimo link?

O tu nori jam surengti pati įsimintiniausią bernvakarį, tačiau nežinai nuo ko pradėti?

Ne bėda, žemiau pateikiame idėjas, nuo ko pradėti ir kaip pagyvinti bernvakarį, kurio būsimas jaunikis tikrai nepamirš.

Skaityti daugiau