Naujienos

Populiariausi vestuvių mėnesiai yra paklausūs ne be priežasties, taigi, koks mėnuo yra geriausias susituokti?

Nors yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą mėnesį vestuvėms, įskaitant orą, sezoną ir asmeninius pageidavimus, yra keletas mėnesių, kurie išsiskiria kaip ypač populiarūs ir palankūs tuoktis.

Skaityti daugiau

Jaunosios puokštė – kaip atsirado ši tradicija?

Gėlės buvo pagrindinė nuotakos įvaizdžio dalis nuo tada, kai senovės romėnai pradėjo nešioti gėlių girliandas savo vestuvėse kaip vaisingumo, ištikimybės ir naujos pradžios simbolį. Nuotakos viduramžiais vestuvinius drabužius papuošdavo žolelių ir prieskonių deriniu, kad šis saugotų nuo, kaip tada buvo tikima, piktųjų dvasių. Krapai buvo ypač paplitę, nes buvo manoma, kad jie ne tik išvalo neigiamą energiją, bet ir buvo žinomi kaip geismo žolė. Česnakais buvo siekiama atbaidyti velnią, o javai simbolizavo augimą ir atsinaujinimą.

Skaityti daugiau

Žiemos vestuvių planavimo rekomendacijos

Žiemos vestuvės yra magiškos. Šis sezonas atneša tiek daug romantiškų simbolių: rusenantys židiniai, snieguoti kraštovaizdžiai, jaukūs, madingi drabužiai… 

Tačiau žiema atsineša ir galimai rizikingą orų prognozę, ir termometro stulpelio stebėjimą. 

Skaityti daugiau

Oficialius stalo dekoravimas. Patarimai ir taisyklės

Organizuojate šventės oficialią vakarienę? Tiek daug skirtingų indų, įrankių ir taisyklių… Susipažinkite su stalo etiketo ir dekoro reglamentu!

Skaityti daugiau

„Ar tekėsi už manęs?“ – 5 būdai, kaip surengti nepamirštamas piršlybas!

Suradote savo gyvenimo meilę ir atėjo laikas sulaukti bene svarbiausio atsakymo Jūsų gyvenime. Prieš pateikiant klausimą, belieka pasirinkti geriausią vietą ir išgirsti lemtingą „Taip“! Dalinamės 5 romantiškais būdais, kurie, tikimės, įkvėps Jus ir palengvins apsisprendimą.

Skaityti daugiau

Kaip išsirinkti fotografą šventei?

Nuotraukos sugrąžina atgal į akimirką, tad įamžinę kiekvieną reikšmingą progą, galite nebijoti, jog prisiminimai išblės! Kaip žinoti, kokiam fotografui galima patikėti tokį svarbų darbą ir nenusivilti rezultatais? 

Skaityti daugiau

5 būdai, kaip originaliai nustebinti vestuvių svečius

Žmonės, su kuriais kartu švenčiate meilės dieną – be abejonės tai jūsų patys artimiausi ir brangiausi artimieji. Kiekvieną svečią galima padaryti šventės dalimi ir maloniai nustebinti. Nepalikite jų tik stebėtojais! Jūsų dėmesiui 5 būdai, kaip šventę padaryti įsimintiną visiems.

Skaityti daugiau

Išvažiuojamoji santuokos ceremonija – ką reikia žinoti?

Norite savo santuokos ceremoniją nukelti į originalesnę vietą nei bažnyčia ar Civilinės Metrikacijos skyrius? Bet tuo pačiu abejojate ar tai įmanoma sklandžiai suorganizuoti? „Medžiotojų Sostinės“ kolektyvas pasiruošęs jums padėti!

Skaityti daugiau

Verslo renginys Medžiotojų Sostinėje – jokių papildomų rūpesčių

15 metų patirtis renginių organizavimo sektoriuje mums leidžia užtikrinti jūsų renginių tobulą išpildymą. Patikėkite viską mums ir sutaupykite savo laiką bei jėgas prieš svarbią dieną!

Skaityti daugiau

Vestuvių planavimas nuo A iki Ž – kas yra svarbiausia?

Planuoti savo vestuves nėra jau toks lengvas dalykas, tačiau šiuo procesu vis tiek galima pasidžiaugti. Viskas atrodo mažiau chaotiška, kai susirašome svarbiausius punktus ir šalia jų dėliojame varneles! Dalinamės vos 10 žingsnių, kurie padės didžiąją meilės dieną pasitikti sklandžiau.

Skaityti daugiau