Sodybos nuoma Kauno apylinkėse

Preliminarios kainos

VISO KOMPLEKSO NUOMAKaina
Sodybos nuoma darbo dienomis (sekmadienis-ketvirtadienis)~900 €
Sodybos nuoma savaitgaliais (penktadienis-sekmadienis)~1800 €
UŽSAKANT PASLAUGAS ATSKIRAIKaina
Konferencijų salė, talpinanti iki 120 žmonių (157 m2)~10 € žm. / dienai
Dviviečio kambario nuoma darbo dieną~35 € / parai
Dviviečio kambario nuoma savaitgalį~50 € / parai
Liekant nakvoti 20 ir daugiau žmonių, salės nuomaNemokamai
PAPILDOMOS PASLAUGOSKaina
Pirtis, sūkurinė vonia, baseinas (3 val.)~300 €
Kavos pertraukėlė~2-5 € / žm.
Pusryčiai~6-12 € / žm.
Pietūs~9-14 € / žm.
Vakarienė~10-20 € / žm.
Šaudymo pramogos į skriejančius taikinius (www.shootingclub.lt)~32 € / žm.
SODYBOJE RASITE
Lauko terasa, didelė lauko erdvė (1 ha)
Saugoma privati teritorijoja
Dvi papildomos susirinkimų salės
Iki 30-40 miegamų vietų
Konferencijoms reikalinga įranga salėse (kolonėlė, multimedija ir kt.)

Jūsų užklausą gavome.

Į ją atsakysime per 24–48 darbo valandas.

Išskirtinė sodyba Kauno apskrityje

Erzina miesto šurmulys, norite atsipalaiduoti ir praleisti laiką gamtoje? O gal  ieškote sodybos Kaune, nes norite pakeisti darbo aplinką? Poilsio ir pramogų kompleksas Medžiotojų sostinė – Jūsų paslaugoms!

Išskirtinė sodyba Kauno apskrityje alsuoja unikaliu stiliumi ir nuostabia gamta, kuri nepaliks abejingų. Netoli Šušvės upės įsikūrusią Medžiotojų sostinės sodybą lengvai pasieksite iš visų Lietuvos miestų. 

Daug teigiamų svečių atsiliepimų liudija, kad jūsų poilsiu ar organizuojama švente bus pasirūpinta aukščiausiame lygyje. Mes nepailstamai dirbame ir rūpinamės, kad kiekvienas svečias ir šventės dalyvis su savimi išsivežtų tik pačius geriausius įspūdžius.

Švęskite, dirbkite arba ilsėkitės dviese

Sodyba Medžiotojų sostinė gali pasiūlyti nakvynę netgi trijuose, vienas šalia kito esančiuose ir moderniai įrengtuose pastatuose. Jie yra privačioje saugomoje teritorijoje, todėl garantuojame visiška privatumą ir saugumą jūsų poilsio metu. Medžiotojų sostinėje galite švęsti vestuves, rengti jubiliejus ar kitas šventes, taip pat organizuoti konferencijas ir įmonės šventes bei mėgautis įvairiomis pramogomis. 

Nebūtina apsiroboti triukšmingais vakarėliais, juk apsilankyti čia galite ir norėdami ramiai pailsėti gamtoje dviese. Ką bepasirinktumėte, pažadame jūsų vizitą paversti nepamirštamais įspūdžiais!

Sodyba privačiam poilsiui ir šventėms

Medžiotojų sostinės sodybą jau yra pamėgę svečiai, kurie vertina patogumą ir individualumą. Jūsų poilsio metu sodybos teritorijoje būsite tik jūs ir jūsų svečiai, todėl galėsite mėgautis vienas kitų kompanija, nesukdami galvos dėl privatumo. Kiekviena detalė sodyboje yra apgalvota iki smulkmenų. Sodyboje jūs rasite kabelinę televiziją, internetą, kondicionierius, vidaus ir lauko židinius bei šildomas grindis.

Papildomos pramogos viešnagės metu

Sodyboje tikrai nepritrūks aktyvios veiklos ir pramogų. Jei nuspręsite, kad norite išbandyti kažką naujo ir įdomaus, pasiūlysime jums šaudymo pramogas. Lėkštelių šaudymas, šaudymas iš lanko, pramoginis tiras – visas šias šaudymo pramogas galėsite išbandyti šalia sodybos įsikūrusioje didžiausioje Lietuvoje atviroje šaudykloje Shooting Club.

Turime pasiūlymą ir norintiems atsipūsti po aktyvių pramogų – galėsite atsipalaiduoti pirtyje, jacuzzi ar baseine.

Susitikime pačiame Lietuvos centre

Tai tikra tiesa – žemėlapis nemeluoja! Sodyba Medžiotojų sostinė yra įsikūrusi pačiame Lietuvos geografiniame centre, netoli Kauno, todėl Jums ir Jūsų šventės ar renginio svečiams bus labai patogu atvykti iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų.

Erdvė įmonių šventėms ir konferencijoms

Mūsų sodyba Kauno apskrityje gali pasiūlyti itin erdvią salę (157 kv.m.). Čia vienu metu gali tilpti iki 120 svečių, o jūs savo ruožtu galėsite pasirinkti tinkamą sėdimų vietų išdėstymą savo renginiui.

Vasaros metu salėje oro temperatūrą palaikys kondicionierius, o žiemą svečius šildys židinio šiluma. Vasaros metu iš salės galima išeiti į terasą pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais, o pageidaujant terasoje galime įrengti alaus stalą.

Organizuojant konferenciją neteks rūpintis technine įranga, kadangi visus standartinius techninius sprendimus galime pasiūlyti mes. Sodyba užtikrina ir itin greitą bevielį interneto ryšį, kuris būtinas sklandžiam darbiniam renginiui.

Profesionali virtuvė ir skanus maistas

Skanaus ir gero maisto toli ieškoti nereikės, kadangi tuo pasirūpins Medžiotojų sostinės meistrų komanda. Nei vienos vestuvės, įmonės šventė, renginys ar konferencija neįsivaizduojami be skanaus ir kokybiško maisto.

Medžiotojų sostinės sodybos šefai pagal svečių užsakymus ruošia patiekalus ir užkandžius iš kokybiškų ir aukščiausios kokybės produktų. Maisto meniu derinamas individualiai pagal šventės scenarijų, stilistiką ir kitus klientų poreikius.