Konferencijų salės nuoma Kauno apskrityje

Preliminarios kainos

VISO KOMPLEKSO NUOMAKaina
Sodybos nuoma darbo dienomis (sekmadienis-ketvirtadienis)~900 €
Sodybos nuoma savaitgaliais (penktadienis-sekmadienis)~1800 €
UŽSAKANT PASLAUGAS ATSKIRAIKaina
Konferencijų salė, talpinanti iki 120 žmonių (157 m2)~10 € žm. / dienai
Dviviečio kambario nuoma darbo dieną~40 € / parai
Dviviečio kambario nuoma savaitgalį~50 € / parai
Liekant nakvoti 27 ir daugiau žmonių, salės nuomaNemokamai
PAPILDOMOS PASLAUGOSKaina
Pirtis, sūkurinė vonia, baseinas (3 val.)~300 €
Kavos pertraukėlė~2-5 € / žm.
Pusryčiai~6-12 € / žm.
Pietūs~8-14 € / žm.
Vakarienė~10-20 € / žm.
Šaudymo pramogos į skriejančius taikinius (www.shootingclub.lt)~32 € / žm.
SODYBOJE RASITE
Lauko terasa, didelė lauko erdvė (1 ha)
Saugoma privati teritorijoja
Dvi papildomos susirinkimų salės
Iki 30-40 miegamų vietų
Konferencijoms reikalinga įranga salėse (kolonėlė, multimedija ir kt.)

Jūsų užklausą gavome.

Į ją atsakysime per 24–48 darbo valandas.

Apgalvota kiekviena smulkmena

Pasirūpinsime, kad jūsų konferencijos metu būtų apgalvota kiekviena detalė. Suprantame, kad vienas svarbiausių dalykų, reikalingų sėkmingam renginiui – geros kokybės techninė įranga. Suteiksime multimediją, magnetinę lentą, ekraną, įgarsinimo įrangą bei kitas reikiamas priemones jūsų konferencijai.

Sodyboje veikia itin greitas bevielis internetas, todėl seminaro ar konferencijos metu galėsite laisvai dirbti prie kompiuterių.

Pasistiprinkite pertraukų metu

Skanus maistas konferencijų petraukėlių metu nudžiugina ir pastiprina dalyvius. Pagal konferencijos dalyvių skaičių ir jūsų poreikius paskaičiuosime kiek užkandžių reikėtų pertraukėlių metu.

Užkandžius ir gėrimus patieks mūsų virtuvės profesionalai, kurie pasirūpins, kad maistas būtų skanus, o aptarnavimas malonus. Jūsų pageidavimu paruošime kavos pertraukėles, užkandžių stalus ir oficialius pietus.

Dvi konferencijų salės jūsų patogumui

Didžiojoje konferencijų salėje gali tilpti iki 120 svečių. Taip pat turime dvi papildomas nedideles susirinkimų erdves.

Konferencijos dalyviai išliks darbingi bet kuriuo metų laiku, nes patalpos vasarą vėdinamos kondicionieriumi, o žiemą šildomos židiniu. Visose erdvėse galėsite pasirinkti jūsų pageidaujamą stalų ir sėdimų vietų išdėstymą.

Poilsis po intensyvaus darbo

Norėsite su kolegomis atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos? Kviečiame į MINI SPA. Medžiotojų sostinėje galėsite atsigaivinti baseine, sūkurinėje vonioje ar pasikaitinti skirtingose pirtyse. Sodybos vandens zonoje rasite gultus, persirengimo kambarius, o vidinėje terasoje su kolegomis galėsite pasivaišinti gėrimais ar užkandžiais.

Puikios svečių apgyvendinimo sąlygos

Rengiate dviejų dienų mokymus ar konferenciją? Siūlome apgyvendinimą patogiai ir šiuolaikiškai įrengtuose apartamentuose. Sodybos teritorija yra saugoma, todėl bus užtikrinamas visiškas konferencijos dalyvių privatumas. Kambariuose įrengti kondicionieriai, židiniai ir šildomos grindys. Be abejo, galėsite mėgautis ir itin greitu bevieliu interneto ryšiu bei kabeline televizija.

Patogi vieta susitikimui Lietuvoje

Dažnai pasitaiko, jog verslo partneriai ar kolegos yra iš skirtingų Lietuvos miestų, todėl gali iškilti keblumų renkantis susitikimo vietą. Sodyba Medžiotojų sostinė yra Lietuvos geografiniame centre, todėl nesvarbu iš kurio Lietuvos miesto vyksite – susitikti bus patogu. Automobilius galėsite pasistatyti aptvertoje ir nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje.