Sodybos nuoma vestuvėms

Preliminarios kainos

VISO KOMPLEKSO NUOMAKaina
Sodybos nuoma darbo dienomis (sekmadienis-ketvirtadienis)~900 €
Sodybos nuoma savaitgaliais (penktadienis-sekmadienis)~1800 €
Maistas (vakarienė, užkandžiai)nuo ~45 € / žm.
PAPILDOMOS PASLAUGOSKaina
Pirtis, sūkurinė vonia, baseinas (3 val.)~300 €
Šaudymo pramogos į skriejančius taikinius (www.shootingclub.lt)~32 € / žm.
SODYBOJE RASITE
Erdvi pobūvių salė (157 m2)
Lauko terasa, didelė lauko erdvė
~40 miegamų vietų (šeimos ir draugų šventėms)
Profesionalus aptarnavimas viso vakaro metu
Minimalus dekoras (baltos staltiesės ir servetėlės, vazos, žvakės)
Išvykimas kitą dieną iki 14 valandos

Jūsų užklausą gavome.

Į ją atsakysime per 24–48 darbo valandas.

Sodyba vestuvėms Kauno apylinkėse

Planuojate vestuves ir dar neturite šventės vietos? Pageidaujate ne tik erdvios salės, skanaus maisto, tačiau ir patogios nakvynės svečiams? 

Sodyba Medžiotojų sostinė gali jums pasiūlyti puikias sąlygas atšvęsti šią svarbią progą. Sodyba įsikūrusi nuostabiame gamtos kampelyje, netoli Šušvės upės ir kraštovaizdžio draustinio.

Padėsime su šventės organizavimu

Užsisakius sodybą šventei, mielai padedame vestuvių organizavimo klausimais – pasidaliname kitų tiekėjų rekomendacijomis, patariame šventės planavimo klausimais, aptariame individualius maisto poreikius.

Su kiekvienais jaunaisiais iš anksto suderiname norimą stalų išdėstymą, susodinimo planą, pasirūpiname stalų dekoru. Esant poreikiui, galime pasirūpinti ir visos sodybos puošimu bei vieta santuokos ceremonijai.

Erdvi salė pirmajam šokiui

Pagrindinės sodybos salės plotas vestuvėms yra 157 kv.m., joje telpa iki 120 svečių. Esant geram orui, lauke gali tilpti net iki 1000 svečių – yra galimybė statyti gražias dideles palapines ir švęsti nuostabioje gamtoje. 

Stalų ir sėdimų vietų išdėstymą parenkame pagal jūsų poreikius. Taip pat pagal jūsų norus išdėliojame paruoštas stalo korteles, gėlių puokštes, paserviruojame stalą baltomis staltiesėmis ir medžiaginėmis servetėlėmis. Tiesiai iš salės galima patekti į didelę terasą, kurioje būna įrengtas alaus ir užkandžių stalas.

Kokybiškas maistas ir aptarnavimas šventės metu

Mūsų virtuvės šefai užtikrina patiekalų ir užkandžių kokybę. Maistas gaminamas tik iš šviežių produktų pagal iš anksto suderintą individualų meniu. Medžiotojų sostinėje veikia pilnai sukomplektuota profesionali virtuvė. 

Šventės metu užtikriname malonų aptarnavimą – esant pageidavimams svečiai viso vakaro metu gali kreiptis į sodybos personalą, kuris mielai padės išspręsti iškilusius klausimus. Mūsų kolektyvas dirba tam, kad ant stalų nieko netrūktų ir būtų palaikoma bendra salės tvarka.

Svečių apgyvendinimas

Šventės svečiai apgyvendinami sodybos teritorijoje esančiuose trijuose, vienas šalia kito esančiuose pastatuose. Sodyba Medžiotojų sostinė yra privačioje teritorijoje, todėl užtikrinanas jūsų privatumas ir saugumas šventės metu.

Visi miegamieji kambariai įrengti kituose pastatuose nei didžioji šventės salė, todėl svečiai panorę eiti ilsėtis šventei dar nesibaigus, galės tai daryti netrugdomai. Visoje sodybos teritorijoje veikia itin greitas bevielis internetas.

Poilsis ir pramogos jums ir jūsų svečiams

Antrąją šventės dieną atsipalaiduoti padės pirtis bei sūkurinė vonia jacuzzi. Galėsite pasirinkti savo mėgiamą pirtį – rusišką, suomišką arba garinę. Sodyboje įrengta vandens zona su baseinu, gultais ir poilsio zona, kurioje galėsite atsigaivinti gėrimais su savo draugais bei artimaisiais.

Jei laiką norėsis praleisti aktyviau, galėsite išbandyti unikalias šaudymo į skriejančias lėkšteles pramogas šalia esančioje šaudykloje Shooting Club. Norint dar labiau įtraukti svečius ir pajusti tikrą azartą, galime surengti turnyrą, o laimėtojus apdovanoti prizais.