Jūsų įmonės šventė - mūsų rūpestis

Medžiotojų sostinės sodyboje siūlome konferencijų salės nuomą, apgyvendinimą, kokybišką maitinimą, vandens ir šaudymo pramogas. Turime 15 metų patirties organizuojant įvairius įmonių renginius, seminarus, teambuiling'us, vakarėlius. Turima patirtis leidžia suprasti šiuolaikinius įmonių poreikius ir pasirūpinti šventės išpildymu.

Konferencijos salės nuoma

Įmonių renginiams siūlome didžiosios salės (157 kv.m.) nuomą, kuri talpina iki 120 svečių. Salėje vyrauja modernus stilius, suderintas su medžio elementais, todėl aplinka yra šiuolaikiška, tačiau išskirtinė. Renginiui galėsite pasirinkti jums tinkamiausią stalų ir sėdimų vietų išdėstymą. Taip pat galėsite naudotis technine įranga konferencijoms: multimedija, ekranu, mikrofonais ir kitomis reikiamomis priemonėmis jūsų įmonės šventei.

Komfortiškas svečių apgyvendinimas

Sodyboje galime patogiai apgyvendinti jūsų įmonės darbuotojus bei VIP svečius, kuriems bus skirti apartamentai su visais patogumais. Visi kambariai įrengti siekiant, kad poilsis būtų ramus ir komfortiškas. Apgyvendinimo patalpose, kaip ir visoje sodyboje, vyrauja išskirtinis dekoras su medžio masyvo elementais. Viešnagės metu jaukumo suteiks židinys, o sklandų darbą užtikrins itin greitas bevielis internetas.

Pramogos renginiui - teambuiling'as ir turnyras

Populiariausia mūsų svečių pramoga - šaudymo į skriejančias lėkšteles turnyras šalia sodybos esančioje šaudykloje. Galėsite rinktis šaudymą į skriejančias lėkšteles, šaudymą su lankais arba pramoginį tirą. Kad būtų smagiau, surengsime turnyrą, o geriausius šaulius apdovanosime specialiais prizais.

Plačiau

Konferencijų salės nuoma

Sodyboje konferencijoms ar susirinkimams įrengtos trys atskiros erdvės. Didžiojoje konferencijų salėjei telpa iki 120 svečių, o mažesnėse iki 12 svečių. Galime suteikti visą reikiamą techninę įrangą renginiui - multimediją, ekraną, televizorių, mokrofonus, lentas rašymui ir pan.

Plačiau

Aukštos kokybės maitinimas

Sodyboje "Medžiotojų sostinė" veikia pilnai sukomplektuota profesionali virtuvė. Gaminame pagal individualius klientų užsakymus tik iš šviežių produktų, todėl visada pateikiame skanų ir kokybišką maistą.

Plačiau

Puikios apgyvendinimo sąlygos

Svečiams pasiūlysime nakvynę komfortiškai ir šiuolaikiškai įrengtuose pastatuose. Iš viso verslo renginiams galime pasiūlyti 30-40 komfortiškų miegamų vietų. Esant poreikiui, galime pasirūpinti svečių parvežimu į namus šventei pasibaigus.

Plačiau