Apie mus

Visos Lietuvos centras

Tai ne tik skambus pavadinimas, bet tikra tiesa, nes sodyba „Medžiotojų sostinė“ yra įsikūrusi Kėdainių rajone, pačiame Lietuvos centre, todėl yra lengvai pasiekiama iš visų Lietuvos miestų. Tad jeigu Jums sunku pasirinkti vietą savo šventei ar darbiniams susitikimams, patogiai pasiekiama vieta galėtų būti puikus argumentas padedantis apsispręsti.

Erdvi salė – ir asmeninėms šventėms, ir įmonių renginiams

Sodyboje yra graži ir svarbiausia didelė (157 m2) salė, kurioje vienu metu galės švęsti ar pranešimo klausytis iki 120 svečių. Pagal jūsų poreikius ir šventės scenarijų išdėstysime stalus ir kėdes. Salėje yra įrengta kondicionavimo sistema karštoms vasaros dienoms ir židinys jaukiems žiemos vakarams. Tieisiai iš salės galėsite patekti į erdvią terasą, kurioje galėsite trumpam pailsėti nuo šventės šurmulio ir pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais. Šiltuoju metų laiku čia galima įrengti kokteilių barą ar alaus stalą. Salėje yra visa reikiama technika seminarams, konferencijoms ar kitiems įmonės renginiams.

Maitinimas – skanu ir gražu

Skanus ir kokybiškas maistas yra kiekvienos šventės akcentas. Mes maisto gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės šviežius produktus. Patiekalai gaminami sodyboje įrengtoje profesionalioje virtuvėje, o meniu sudaromas individualiai pagal kiekvienų klientų poreikius ir šventės scenarijų.

Svečius aptarnauja mandagūs ir visada pasiruošę padėti barmenai, kurie rūpinasi stalų ir salės švara, maisto ir gėrimų papildymu ir gera šventės atmosfera.

Didelė teritorija – nuostabi gamta

Sodyba „Medžiotojų sostinė“ yra puiki vieta ramiam ir aktyviam poilsiui, šventėms, renginiams ir darbiniams susitikimams. Sodybos teritorija yra itin didelė, tad galima rengti šventes ir didelėms kompanijoms – lauke laisvai telpa iki 1000 dalyvių, viduje – pobuvių salėje – iki 120 dalyvių stovint, 80 sėdint.

Mūsų privalumai: saugoma privati teritorija, sodyboje būsite tik Jūs ir Jūsų svečiai, 1 ha poilsio zonos teritorija, lauko židinys, terasa, pavėsinės, šalia Šušvės ir Nevėžio upės, teritorija yra pritaikyta įvairioms pramogoms.