Įmonės šventė Kauno apylinkėse

Preliminarios kainos

VISO KOMPLEKSO NUOMAKaina
Sodybos nuoma darbo dienomis (sekmadienis-ketvirtadienis)~900 €
Sodybos nuoma savaitgaliais (penktadienis-sekmadienis)~1500 €
UŽSAKANT PASLAUGAS ATSKIRAIKaina
Konferencijų salė, talpinanti iki 120 žmonių (157 m2)~10 € žm. / dienai
Dviviečio kambario nuoma darbo dieną~35 € / parai
Dviviečio kambario nuoma savaitgalį~50 € / parai
Liekant nakvoti 20 ir daugiau žmonių, salės nuomaNemokamai
PAPILDOMOS PASLAUGOSKaina
Pirtis, sūkūrinė vonia, baseinas (3-4 val.)~100-200 €
Kavos pertraukėlė~1,5-5 € / žm.
Pusryčiai~6-12 € / žm.
Pietūs~8-16 € / žm.
Vakarienė~8-20 € / žm.
Šaudymo pramogos į skriejančius taikinius (www.shootingclub.lt)~30 € / žm.
SODYBOJE RASITE
Lauko terasa, didelė lauko erdvė (1 ha)
Saugoma privati teritorijoja
Dvi papildomos susirinkimų salės
Iki 30-40 miegamų vietų
Konferencijoms reikalinga įranga salėse (kolonėlė, multimedija ir kt.)

Jūsų užklausą gavome.

Į ją atsakysime per 24–48 darbo valandas.

Jūsų įmonės šventė – mūsų rūpestis

Rengiatės organizuoti įmonės šventę Kauno apylinkėse ir ieškote sodybos netoliese? Siūlome įmonės šventei pasirinkti Medžiotojų Sostinės sodybą. Tai – ideali vieta įmonės vakarėliui. Sodyboje siūlome salės nuomą, apgyvendinimą, pilną maitinimą, vandens ir šaudymo pramogas bei nuostabius gamtos vaizdus.

Turime 15 metų patirties organizuojant įmonių šventes ir esame sulaukę puikių atsiliepimų. Džiaugiamės, kad nuolat sulaukiame komplimentų iš svečių dėl jaukios aplinkos, šiltos atmosferos ir naudingų patarimų padedant organizuoti renginį.

Renginio salės nuoma

Įmonių renginiai dažniausiai vyksta didžiojoje salėje (157 kv.m.), kuri talpina iki 120 žmonių. Jums pageidaujant, salę ir aplinką dekoruojame pagal poreikius ir šventės tematiką. Įmonės renginiui galėsite pasirinkti jums tinkamiausią stalų ir sėdimų vietų išdėstymą.

Jūsų patogumui, sodyboje turime iš lubų nusileidžiantį ekraną, multimediją, kolonėles ir kitas reikiamas priemones įmonės šventei. Teritorijoje veikia spartus bevielis internetas, tad susirinkimai ar mokymai galės vykti sklandžiai net ir dideliame kolektyve.

Vasaros šventės

Jei šventę rengsite vasarą, galite renginį organizuoti lauke. Sodybos teritorijoje vienu metu gali linksmintis net iki 1000 žmonių. Šventės dalyviai gali mėgautis nepriekaištinga ir išpuoselėta sodybos aplinka. 

Taip pat vasaros metu įmonių kolektyvai dažnai savo šventę pradeda šaudymo į skriejančias lėkšteles turnyru prie pat sodybos įkurtoje šaudykloje. Ši pramoga gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų – viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir norų.

Vasaros švenčių metu terasoje galime įrengti alaus ar gėrimų barą. Šiltų dienų metu salėje bus užtikrinamas pakankamas vėdinimas, kadangi viduje įrengti oro kondicionieriai.

Privatumo užtikrinimas jūsų šventei

Vienas iš svarbiausių aspektų įmonės šventei – saugumas ir privatumas. Užtikrinsime, kad sodyboje jūsų šventės metu būtų tik joje dalyvaujantys asmenys. Teritorija yra aptverta ir į ją pašaliniai asmenys neįleidžiami.

Kokybiškas maistas pagal užsakymą

Galime pasiūlyti žvėrienos, grill patiekalų, vieno kasnio užkandžių ir kitų pagal jūsų poreikius suderintų valgių. Gaminame tik iš aukščiausios kokybės produktų. Meniu galime pritaikyti ir vegetarams ar alergiškiems žmonėms.

Ruošiame kavos pertraukėles, užkandžius, galime pasirūpinti alkoholiniais gėrimais šventės metu. Galime pasirūpinti profesionaliu aptarnavimu viso renginio metu.

Patogus poilsis sodyboje

Jūsų patogumui, po įmonės vakarėlio pasiūlysime patogias nakvynės vietas trijuose šalia esančiuose pastatuose. Kambarių dizainas – šiuolaikiškas, papildytas medžio motyvais. Daugelyje kambarių įrengti atskiri vonios kambariai.

Numeriuose rasite viską, ko gali prireikti patogiai nakvynei – švara kvepiančią patalynę, rankšliuosčius, plaukų džiovintuvą, kabyklas. Galėsite naudotis itin sparčiu bevieliu internetu ir puikiais gamtos vaizdais pro langus.

Aktyvios pramogos įmonėms

Smagiai veiklai šventės metu ar team-building’ui galime suorganizuoti šaudymo pramogas. Galėsite rinktis šaudymą į skriejančias lėkšteles, šaudymą su lankais arba pramoginį tirą. Vyks specialūs apmokymai, ginklų demonstracija, o geriausiems šauliams įteiksime sertifikatus arba atminimo medalius.

Atsipalaiduokite vandenyje

Norintiems atsipalaiduoti, siūlome pasimėgauti vandens pramogomis. Galėsite išbandyti pirčių, masažinės vonios teikiamus malonumus ar paplaukioti baseine. Jūsų patogumui yra įrengti persirengimo kambariai, gultai, dušai, šildomos grindys. Šalia įrengtoje vidinėje terasoje galėsite pasimėgauti gėrimu kartu su savo kolegomis.

Patogi susitikimo vieta

Sodyba Medžiotojų sostinė įsikūrusi pačiame Lietuvos geografiniame centre. Tai puiki vieta organizuoti įmonės šventes, nes patogu atvykti darbuotojams ir partneriams iš visos Lietuvos. Aptvertoje sodybos teritorijoje jūsų patogumui įrengta automobilių aikštelė.