Asmeninės šventės ar įmonės renginio planavimas gali būti lengvas ir malonus.

Organizuojate gimtadienio, krikštynų šventę, giminės susitikimą ar įmonės vakarėlį? Puiku! Pateikiame pagrindinių darbų sąrašą, kad organizaciniai rūpesčiai taptų maloniais ir lengvais.

RENGINIO TIKSLAS

Kad sukurtumėte tinkamą renginio atmosferą išsigryninkite koks yra Jūsų renginio tikslas. Tai labiau aktualu organizuojant įmonės vakarėlį ar konferenciją, bet ne ką mažiau svarbu ir asmeninėje šventėje.

Švenčiant įmonei svarbią datą atmosfera ir programa turėtų būti visai kita nei susirinkus į komandos formavimo vakarėlį. Todėl išsigryninus tikslą galėsite lengvai išspręsti kitus organizacinius klausimus, kaip: programa, dekoracijos ir pan.

PROGRAMA

Turint renginio tikslą, sugalvoti programą kur kas paprasčiau. Geriausiai ją sudėlioti ir įgyvendinti Jums padės asmeninis renginių vedėjas. Išlaikyti svečių susidomėjimą, malonią šventės atmosferą ir bendrą nuotaiką nelengvas darbas, reikalaujantis pasiruošimo. Todėl rekomenduojame tai patikėti savo srities profesionalams.

Jei nuspręstumėte programą dėlioti ir renginį vesti patys, nepamirškite atsižvelgti į renginyje dalyvaujančių asmenų amžių, religinius įsitikinimus ir kitus aspektus bei nepamiršti pagrindinio renginio tikslo.

DEKORACIJOS

Sukurti jaukią renginio atmosferą Jums padės dekoracijos. Juk visuma susideda iš mažų detalių!

Žvakės, jaukios lemputės, gėlės, vardo kortelės, nuotraukos, staltiesės ar kiti Jūsų šventės atmosferą sukuriantys atributai, kiekvienam svečiui leis pasijausti laukiamam ir įsitraukti į bendrą renginio nuotaiką.

DOVANOS

Organizuodami asmeninę šventę, nepamirškite padėkoti svečiams, kad jie yra kartu su Jumis, Jums svarbią dieną. Tam puikiai tiks maža dovanėlė, kurią svečiai išsineš iš šventės su savimi.

Įmonės renginių metu savo darbuotojams taip pat galite įteikti dovanų, priklausomai koks renginio tikslas. Jei minite įmonei svarbią datą ar tam tikras pergales tai puiki proga atsidėkoti darbuotojams už jų indėlį.

VIETA

Vieta – vienas esminių šventės aspektų. Turėdami renginio tikslą ir nusimatę biudžetą bei svečių skaičių, renginio vietą rinkitės itin atidžiai.

Jei ketinate tiekti maistą, rinkitės tokią vietą, kurioje tai būtų įmanoma: pakankamai vietos, būtų virtuvė, šaldytuvas, aptarnaujantis personalas, o vasarą – kondicionieriai, kad maistas išliktų šviežias ir skanus.

Atsižvelkite ir į kelionės laiką nuo miesto, kuriame gyvena dauguma Jūsų renginio svečių iki šventės vietos. Tai itin svarbu, jei šventę organizuojate ilgesne programa ir be nakvynės ar jei šventėje dalyvauja tėvai su vaikais.

Pasirinkę savo šventei „Medžiotojų Sostinę“, galite būti ramūs, kad čia rasite profesionalų virtuvės personalą, patogius kambarius nakvynei, SPA bei lauko ir vidaus erdves.

+37069833059 | info@medziotojusostine.lt