5 būdai, kaip originaliai nustebinti vestuvių svečius

Žmonės, su kuriais kartu švenčiate meilės dieną – be abejonės tai jūsų patys artimiausi ir brangiausi artimieji. Kiekvieną svečią galima padaryti šventės dalimi ir maloniai nustebinti. Nepalikite jų tik stebėtojais! Jūsų dėmesiui 5 būdai, kaip šventę padaryti įsimintiną visiems.

Išėjimas po ceremonijos

Dažniausiai iš bažnyčios išeinančius jaunuosius visi svečiai apipila baltais ar spalvotais žiedlapiais. Pabandykite juos pakeisti muilo burbulais, popieriniais lėktuvėliais arba norimos formos konfeti.

Kitokie užkandžiai po ceremonijos

Vieno kąsnio sumuštinukų nebijokite paįvairinti nestandartiniais desertais! Įsivaizduokite, kaip žaismingai atrodytų stalas spalvotų spurgų, o gal apdėliotas skaniausių vaisių ar spragėsių dėžučių? Tiesa, dabar vestuvėse ieškoma originalių alternatyvų net vestuviniam tortui – jaunieji renkasi įmantriai sudėliotą ir papuoštą kalną popsiukų (angl. cake pops), keksiukų ar kitų konditerinių gaminių. 

 

Prisiminimų knyga

Albume palikti nuotrauką ir linkėjimą jauniesiems – jau visiems žinoma vestuvių tradicija. Pabandykite į tai pažvelgti kitaip: pasiūlykite svečiams ant didelio popieriaus lapo nupiešti palinkėjimą (prieš tai, žinoma, pasirūpinkite dažais ir kitomis priemonėmis) arba paskirkite vietą palinkėjimams sakyti prieš kamerą – taip turėsite neįkainojamą video medžiagą ir pagrindiniam vestuvių filmui.

Netikėta choreografija

Na pagaliau visų lauktas vestuvinis šokis. Mamos ir močiutės ruošia nosinaites ašarai nubraukti, o jūs… staigiai pakeičiate lyrinį valsą į vakarėlio muziką ir šokate savo kartu surepetuotą choreografiją. Jeigu nebijote drastiškų sprendimų, tikrai sukelsite visiems nuostabą ir neabejotinai prajuokinsite kiekvieną. 

Baras su įvairiais kokteiliais

Baras vestuvių šventėje nėra naujiena, tačiau ir šį dalyką galima pateikti įdomiai. Jeigu vestuves rengiate šiltuoju sezonu, barą pastatykite lauke, geriausia po stogeliu – „Medžiotojų Sostinėje“ galėsite naudotis jaukia pavėsine ar terasa. Kokteilius pagražinkite žolelėmis, cukraus vata, braškėmis ir kitomis puošmenomis. Išlaikykite kokteilių įvairovę nuo egzotiškiausių iki įprastų ar nealkoholinių. Galite sugalvoti ir savo kokteilių pavadinimus!

Kreipkitės!

Turime patyrusį personalą bei lauko ir vidaus erdves išpildyti kiekvienai Jūsų šventės akimirkai. Būkite užtikrinti savo renginio kokybe: +37069833059 | info@medziotojusostine.lt