Populiariausi vestuvių mėnesiai yra paklausūs ne be priežasties, taigi, koks mėnuo yra geriausias susituokti?

Nors yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą mėnesį vestuvėms, įskaitant orą, sezoną ir asmeninius pageidavimus, yra keletas mėnesių, kurie išsiskiria kaip ypač populiarūs ir palankūs tuoktis.

Birželis

Birželis ilgą laiką buvo laikomas meilės ir romantikos mėnesiu. Daugelyje kultūrų birželis yra vaisingumo mėnuo, o dėl žydinčių gėlių gausos ir šilto oro jis yra idealus mėnuo vestuves planuoti lauke.

 

Liepa

Liepa yra vasaros įkarštis ir puikus mėnuo poroms, norinčioms taip pat šiltų ir linksmų vestuvių. Dėl ilgų dienų ir šiltos temperatūros liepa puikiai tinka vestuvėms lauke, o daugelis porų dėl šios priežasties vestuves renkasi planuoti paplūdimyje ar gamtoje.

 

Rugpjūtis

Rugpjūčio mėnuo yra laikomas gausos mėnuo – tai puikus laikas poroms, kurios nori prabangių, šventinių vestuvių. Daugelyje kultūrų rugpjūtis siejamas su turtais ir klestėjimu. Be to, rugpjūtis yra vestuvių sezono pikas, todėl tai puikus mėnuo poroms, norinčioms mėgautis gyvybinga ir šurmuliuojančia vestuvių atmosfera.

Spalis

Spalis yra gražus vestuvių mėnuo su gaiviu oru, nuostabia lapija ir šiltomis spalvomis. Populiarus pasirinkimas poroms, norinčioms rudeniškų vestuvių, kurių nevargintų vasariškas karštis.

 

Gruodis

Gruodis yra švenčių mėnuo, todėl tai puikus metas poroms, norinčioms savo vestuves surengti pačių gražiausių žiemos stebuklų apsuptyje. Su šventinėmis lemputėmis ir lauke krentančiomis snaigėmis. Gruodžio mėnesio vestuvės pasižymi magiška romantika.

 

Žinoma, geriausias metas tuoktis priklauso nuo Jūsų asmeninių pageidavimų, biudžeto ir vestuvių dienos vizijos. Svarbiausia, kad pasirinktumėte tokį laiką, kuris atitiktų Jūsų ir partnerio poreikius.

Kreipkitės!

Turime patyrusį personalą bei lauko ir vidaus erdves išpildyti kiekvienai Jūsų šventės akimirkai. Būkite užtikrinti savo renginio kokybe: +37069833059 | info@medziotojusostine.lt