Verslo renginys Medžiotojų Sostinėje – jokių papildomų rūpesčių

15 metų patirtis renginių organizavimo sektoriuje mums leidžia užtikrinti jūsų renginių tobulą išpildymą. Patikėkite viską mums ir sutaupykite savo laiką bei jėgas prieš svarbią dieną!

Svečių užimtumas

Niekas nenori, kad kviestiniai svečiai nuobodžiautų ir ieškotų dingsties greičiau važiuoti namo. Mes pasirūpinome unikaliomis veiklomis, kurios nepalieka abejingų! Medžiotojų Sostinėje turime vieną didžiausių ir moderniausių šaudyklų Baltijos šalyse. Čia vykstantys šaudymo turnyrai neleidžia atsikvėpti nuo gerų emocijų ir azarto. Varžytis galite komandomis arba pretenduoti į didesnės trukmės turnyrus tarp įmonių filialų!

Poilsio zona

Aplink sodybą esanti gamtos aplinka ypač džiugina šiltuoju metų laiku. Kruopščiai sutvarkytas kraštovaizdis ir terasa puikiai tiks pokalbiams ir skaniai kavos pertraukėlei. Po ilgos renginio dalies, visiškam atsipalaidavimui jus kvies SPA kompleksas, kuriame rasite šiuolaikiškai įrengtą pirtį, sukūrinę vonią bei maloniai vėsinantį baseiną. 

Maitinimas

Pirmosios akimirkos visada svarbiausios, tad jūsų svečių iškart lauks pasitikimo kava ir gardūs užkandžiai, kuriuos serviruosime ir pertraukėlių metu. Renginio svečiams taip pat teikiame gėrimus, skanius pietus ir vakarienę.

Transportas

Jeigu iškiltų atvykimo ar išvykimo problema, mes ir tai apgalvojome! Vairuotojas, reikalui esant, parveš svečius iki pat namų renginio vakare ar naktį.

Nakvynė 

Medžiotojų Sostinėje svečiams galime pasiūlyti nakvynę net dviejuose, vienas šalia kito esančiuose, komfortiškai ir šiuolaikiškai įrengtuose pastatuose. Čia vienu metu apsistoti gali iki 40 asmenų.

Konferencijai skirta įranga

Medžiotojų Sostinėje rasite visą reikalingą įrangą renginiui vesti ar konferencijai skaityti. Kolonėlės, mikrofonas, multimedija, piešimo lenta – viską turime vienoje vietoje. Taip pat, pakankamai atskirų erdvių ir salių susirinkimams, kuriose patogiai galės šnekučiuotis skirtingų komandų nariai.

Mums svarbiausia – svečių komfortas 

Medžiotojų Sostinėje vykstantiems renginiams nebaisios jokios oro sąlygos. Nesvarbu lyja, sninga, ar šviečia saulė – sodyboje įrengtas oro kondicionierius vasarą palaiko gaivią patalpų temperatūrą, o įrengtas židinys žiemą jaukiai sušildo.