Įmonių konferencijos ir renginiai – ko nevalia pamiršti?

Konferencijos, mokymai, įmonės gimtadienis ir panašaus tipo renginių organizavimas yra daug pastangų reikalaujantis darbas, tačiau viskas priklauso nuo kelių konkrečių veiksmų. Esame pasiruošę pasidalinti svarbiausiais patarimais, kad viskas vyktų sėkmingai!

Jūsų pareiga – kuo anksčiau informuoti darbo kolegas apie renginio laiką ir trukmę. Dažniausiai tokie įmonių susirinkimai trunka 2 ir daugiau dienų, tad pasirinkite datą, kuri netrukdo kitiems svarbiems renginiams, venkite vasaros ir žiemos atostogų laikotarpių. Geriausias metas – kovo, birželio arba rugsėjo ir lapkričio mėnesiai.

Svarbu! Stenkitės neplanuoti konferencijos savaitgalį. Geriausios dienos konferencijai yra ketvirtadienis ir penktadienis.

Renginio lokacija pasirūpinkite kuo anksčiau, taip rasite iš tiesų gerą vietą su erdve sale, pakankamai vietų nakvynei ir turėsite laiko patikrinti visus patogumus. Nepamirškite pasirūpinti ir greitu interneto ryšiu svečiams bei visa reikalinga multimedijos įranga pranešimams skaityti, profesionaliai aptarnaujančiu personalu, maitinimo paslaugomis ir kitais privalumais.

„Medžiotojų Sostinė“ yra įsikūrusi pačiame Lietuvos centre, todėl sodybą yra lengva rasti bei į ją atvykti. Tai visus kriterijus atitinkanti vieta, kurioje įmonės susitikimai sėkmingai vyksta jau daugiau nei 15 metų, tad mes tikrai žinome, ko reikia kokybiškam renginiui.

Atminkite, jeigu organizuojate renginį, kuriame nusimato didelė kompanija žmonių, turėti veiksmų planą – būtina. Atvykstantys svečiai turi būti informuoti, kuo gali užsiimti, kol neprasidėjo pagrindinė užsiėmimų programa. Supažindinkite kolektyvą su vieta, pasiūlykite išgerti kavos, pasivaišinti, aprodykite kitas esančias veiklas, perspėkite apie pranešimų valandas, poilsio laiką ir kitus svarbius įvykius. Kai viskas vyksta sklandžiai, belieka tik mėgautis renginiu ir kolegų kompanija!

Be to, pirma akimirka, tik atvykus į renginio vietą, yra labai svarbi, nes ji duoda toną visam likusiam laikui – „Medžiotojų Sostinėje“ atvykusius svečius vaišiname pasitikimo kava, o vėliau patiekiame šefų ruoštus pietus ir vakarienę.

Po įtemptos dienos reikia atsipalaiduoti ir bent trumpam atitrūkti nuo oficialios renginio dalies. Tai ypač naudinga norint sustiprinti draugiškus santykius tarp kolegų ir tapti labiau motyvuotiems darbo aplinkoje. „Medžiotojų Sostinėje“ jums tikrai nereikės sukti galvos, kuo užimti svečius, čia rasite tikrai neeilinę pramogą – šaudymo į skriejančias lėkšteles turnyrą! Tai tikras adrenalino pliūpsnis aktyvių pramogų mylėtojams.

Šią pramogą pritaikome pagal poreikius – turnyras gali tęstis nuo valandos iki pusdienio ar tapti metiniu kelių etapų projektu, apjungiančiu šimtus dalyvių. Tai ypač smagus laisvalaikio leidimo formatas norintiems pasivaržyti tarp skirtingų įmonėje dirbančių personalo grupių ar filialų. Mėgstantiems adrenaliną – galima organizuoti naktinį šaudymo turnyrą. „Medžiotojų Sostinėje“ pasirūpiname ir ramaus poilsio mėgėjais – čia jų laukia mini SPA zona – baseinas, sūkurinė vonia ir pirtis.

Po kiekvieno įmonės renginio susisiekite su dalyvavusiais žmonėmis ir padėkokite. Padėka už dalyvavimą ir pastangas yra ne tik paprastas mandagumas, bet ir teigiamai vainikuoja praleistą
laiką drauge. Yra didelė tikimybė, kad su šiais žmonėmis tai nepaskutinis jūsų renginys, tad puoselėkite visus užmegztus ryšius.

Rekomenduojame surinkti atsiliepimus – taip sužinosite, ką galbūt vertėtų daryti kitaip kitą kartą
ir patobulėsite.

Jeigu vis dar nerimaujate nuo ko pradėti – „Medžiotojų Sostinės“ kolektyvas pasiruošęs jums padėti! Turime daug patirties, esame organizavę ir priėmę daugybę skirtingų renginių, nuolat tobulėjame ir prisitaikome prie besikeičiančių poreikių. Būkite užtikrinti savo renginio kokybe: +37069833059 | info@medziotojusostine.lt