Team building’as – kodėl jį turėtumėt rengti reguliariai?

Dauguma aktyvių ir inovatyvių vadovų žino, kad team building’as atneša daug naudos organizacijai. Nemotyvuota ir nemokanti bendradarbiauti komanda gali būti mažo pelno ir produktyvumo priežastimi.

Komandos formavimas gali padėti jūsų darbuotojams dirbti kartu ir padidinti jų motyvaciją laiku atlikti užduotis.

Komandos formavimo renginiai, įtraukiantys darbuotojus į įmonės tikslų formavimą, vertybių ir veiklos kūrimo procesą, sukuria ir palaiko tvirtą įmonės kultūrą.

Tačiau, dažnai komandos formavimo renginių tipai yra nusibodę ir net gali atstumti darbuotojus juose dalyvauti. Tam, kad taip neatsitiktų, aptarsime pagrindines klaidas team building’o organizavime.

Sėkmingiausi, įsimintiniausi komandos formavimo renginiai yra tie, kurie vyksta už ofiso durų, todėl mokymai ir seminarai neturėtų būti laikoma kaip team building’o dalis. Laiko leidimas kartu neoficialioje aplinkoje yra kur kas efektyvesnis ir organiškesnis būdas nei priverstini žaidimai biure po darbo valandų.

Laimė ir mokymasis yra labai glaudžiai susiję. Išbandę naujų dalykų su savo darbuotojais, jie bus pasikrovę geros nuotaikos. Pasirinkę unikalias pramogas, kurios yra šiek tiek už komforto zonų ribų, galite paskatinti juos iš naujo pamilti organizaciją ir kolektyvą.

Nors šiuolaikiniam žmogui atrasti kažką naujo yra sunku, galime pasiūlyti tikrai unikalų sprendimą – šaudymo į skriejančias lėkšteles varžybas.

Medžiotojų sostinės erdvėje yra įsikūrusi viena didžiausių šaudyklų Lietuvoje. Čia rasite linksmus, tačiau itin profesionalius šaudymo instruktorius, kurie gera nuotaika ir unikalia patirtimi uždegs jūsų darbuotojus. Na, o po varžybų galėsite atsipalaiduoti SPA zonoje ar surengti BBQ vakarėlį.

Kaip žinoti, kad tinkamai sukūrėte komandą? Jei buvo juoko, jaudulio ir pasiekimų, o galbūt ir kelios „Instagram“ akimirkos, jūs tikrai teisingame kelyje!

Medžiotojų sostinė pažada, kad to čia rasite viską, ko reikia smagiam ir efektyviam komandos formavimo vakarėliui!