Mergvakario idėjos

Tikriausiai kiekviena mergina gavusi pakvietimą į draugės, sesės ar pusseserės vestuves nenustygsta vietoje ir nekantrauja pradėti organizuoti mergvakarį.

Juk mergvakaris tai diena, kuria jaunoji visai nesirūpina ir gali visiškai atsipalaiduoti. Tad šiandien pateikiame kelias mergvakario idėjas bei eigą, nuo ko vertėtų pradėti jį organizuoti.

Mergvakario data

Tam, kad prieš vestuves vizažistei netektų rūpintis nuotakos paakiais, geriausia mergvakarį rengti 2 – 4 savaites prieš didžiąją šventę. Būsima nuotaka galės pilnai atgauti jėgas ir nesutrukdysite paskutiniams vestuvių pasiruošimo darbams.

Finansai

Kuomet data ir merginų skaičius aiškus, nuspręskite kokią sumą galite skirtingi mergvakario įgyvendinimui. Suprantama, jog kyla noras padaryti patį geriausią ir įsimintiniausią mergvakarį, tačiau ne visų finansinės galimybės vienodos, dėl to reikia rasti kompromisą. Kai suma aiški, tuomet lengviau matyti, kokias pramogas bei dovanas galite organizuoti.

Pramogos

Pradėjus dalintis pramogų idėjomis, gali pasipilti daug skirtingų nuomonių ir gali būti sunku nuspręsti, kas visgi būsimai nuotakai labiausiai patiktų. Būtent dėl to, geriausia kuo anksčiau paklausti nuotakos, ką ji norėtų nuveikti ar kokias pramogas išmėginti, ko pati viena neišdrįstų. Galbūt nuotaka yra ramesnio būdo, tačiau pasidalina su Jumis slaptu troškimu pašaudyti į lėkštes ar šokti su parašiutu. O galbūt net atvirkščiai, nuotaka nutrūktgalviška, tačiau svajoja apie ramų ir mergaitišką mergvakarį.

Medžiotojų sostinė tiek pirmam, tiek antram variantui yra puikus pasirinkimas, nes šalia yra šaudykla Shootingclub.lt, kurioje galima linksmai praleisti laiką šaudant į skriejančias lėkštes. Be to, sodyba turi net 3 skirtingų pirčių kompleksą, sūkurinę vonią bei baseiną, todėl kiekviena ras sau tinkamą būdą, kaip atsipalaiduoti po aktyvios dienos.

Fotosesija

Ir žinoma, smagu įamžinti visą mergvakario eigą, tačiau norisi būti ir mėgautis juo kartu su nuotaka. Dėl to verta skirti laiko vien tik smagiai fotosesijai, galbūt įsigyti profesionalią fotosesiją lauke ar studijoje.

Jei nusprendėte mergvakario vakarą praleisti sodyboje, galite pačios sukurti fotosesijos sienelę ir ją įamžinti su momentiniu fotoaparatu. Nuotakai liks ne tik smagus prisiminimas, bet bus graži ir miela dovanėlė, kurią pamačius mintimis galės nukeliauti į tą dieną.

Planuojant mergvakarį svarbu nesistengti visko sukontroliuoti iki pačių mažiausių detalių, kad viskas būtų tobula. Kaip tik netikėtos situacijos paliks dar spalvingesnį prisiminimą apie šią dieną, todėl geriau atsipalaiduoti ir mėgaukis kartu su būsima nuotaka!