Bernvakario idėjos

Galbūt tavo draugas, brolis ar pusbrolis nusprendė žengti rimtą žingsnį vedybinio gyvenimo link?

O tu nori jam surengti pati įsimintiniausią bernvakarį, tačiau nežinai nuo ko pradėti?

Ne bėda, žemiau pateikiame idėjas, nuo ko pradėti ir kaip pagyvinti bernvakarį, kurio būsimas jaunikis tikrai nepamirš.

Dalyviai

Pirmiausia prieš planuojant bernvakarį, su būsimu jaunikiu vertėtų pasitarti, kokius svečius jis norėtų matyti. Juk nesinori atsidurti nemalonioje situacijoje, kuomet į bernvakario šventę pakviečiamas žmogus, kuris nedalyvaus vestuvių šventėje?

O galbūt atvirkščiai, jaunikis norėtų išvysti seną vaikystės ar studijų draugą, apie kurį nesate girdėję. Taip pat, naudinga sužinoti kokias pramogas jaunikis norėtų išmėginti – tai labai pagelbės planuojant bernvakario eigą.

Finansai

Kuomet bernvakario dalyvių sąrašas aiškus, nuspręskite kokią sumą galite skirti šiai šventei įgyvendinti. Žinoma, kiekvienas nori artimui draugui geriausio bernvakario, tačiau finansinės galimybės gali būti skirtingos.

Todėl atraskite kompromisą, nusistatykite biudžetą ir matysite, kur, kokias ir kiek pramogų galite planuoti.

Nakvynė

Kai bernvakario biudžetas aiškus, reikia nuspręsti kur ketinat praleisti naktį ir kokią sumą skirsit nakvynei. Jeigu nenorit švęsti vieno iš draugų namuose, tuomet saugus pasirinkimas yra kaimo turizmo sodybos. Jos tinka tiek saulėtu, tiek niūriu oru, dėl to yra praktiškas pasirinkimas.

Šiai šventei gali patikti ir Medžiotojų sostinės sodyba, aplink turinti didelę, 1 ha poilsio zoną. Taip pat yra geografiškai patogioje vietoje, Kėdainių rajone, pačiame Lietuvos centre, todėl tiek iš Klaipėdos, tiek iš Zarasų ar Vilniaus, bus nesunku ją pasiekti.

Pramogos

Na, o dabar apie linksmiausią dalį – pramogas, kurios įsimintų visam gyvenimui!

Bernvakario tikrai nepamiršit, jei įtrauksit ekstremalių pramogų, kurių jaunikis dar nėra išbandęs. Galbūt jam patiktų kartingo pramogos, ekstremalus pasivažinėjimas keturračiais ar komandinis orientacinis žaidimas miške? O galbūt jaunikis dar nebandė šaudymo į skriejančias lėkšteles?

Jei taip, šalia Medžiotojų sostinės yra įsikūrusi Shootingclub.lt šaudykla, kuri leis pajusti tikrą azartą ir adrenaliną.

Shootingclub.lt šaudykloje galime stilizuoti pramogą pagal bernvakario temą ir pasiūlyti įvairesnius taikinius. Pavyzdžiui, ant skriejančių lėkštelių, į kurias reikia pataikyti, galime užrašyti ex merginų vardus, savo savybes, kurias vedybiniame gyvenime reikės pakeisti ar įgyvendinti kitas tematines idėjas.

Grįžę po aktyvių pramogų sodyboje galėsite pasidalinti įspūdžiais bei užbaigti dieną pirtyse, jacuzzi sūkurinėje vonioje ir atsivėsinti baseine.

Planuojant jaunikio bernvakarį svarbu nesistengti visko suplanuoti nuo A iki Z, nes kiekvienam įsimena skirtingos akimirkos. Svarbiausia ne kur, kaip ar ką veikiate, bet su kuo smagiai leidžiate laiką.

 

Todėl belieka atsipalaiduoti ir mėgautis “paskutine diena laisvėje” bei kurti smagius prisiminimus!