Žiemos vestuvių planavimo rekomendacijos

Žiemos vestuvės yra magiškos. Šis sezonas atneša tiek daug romantiškų simbolių: rusenantys židiniai, snieguoti kraštovaizdžiai, jaukūs, madingi drabužiai… 

Tačiau žiema atsineša ir galimai rizikingą orų prognozę, ir termometro stulpelio stebėjimą. 

Rekomenduojame:

Lanksčiai rinkitės datą ir planuokite iš anksto.

Nors žiemos vestuvių planavimas turi savų privalumų, šventės gali būti labai įtemptas kelionių metas. Jei esate apsisprendę dėl datos, kuri sutampa su svarbia švente, pasirūpinkite, kad iš anksto išsiųstumėte kvietimus savo svečiams.

Turėkite fantastišką atsarginį planą… Arba du.

Būkite paruošę A ir B planus! Žiemos vestuvės būna rizikingesnės, jei atsižvelgiame į svečių vėlavimą ir galimas oro sąlygas. Visiems savo klientams siūlome pasiruošti vėjui, lietui, sniegui, skrydžio vėlavimui ir pagalvoti apie tai, kas būtų, jeigu būtų.

Siūlykite karštus sveikinimo gėrimus ir kokteilius.

Atvykstant ir išvykstant patiekite karštų gėrimų. Patariame visus žiemos vestuvių svečius sutikti su karštu sidru, karštu vynu ir šokoladu! Tai padės jiems sušilti per ceremoniją (jei ji vyksta lauke).

Susiliekite su sezonu.

Pasinaudokite žiemišku pasimatymu kaip proga pasimėgauti sezoninėmis daržovėmis, vynais ir galbūt net karšta sriuba kaip pirmuoju patiekalu. Nereikia persistengti su šventine tematika, bet nedidelės laikotarpio detalės, gėles ar maistas skoningai įneš sezono dvasios.

Nerekomenduojame:

Visas vestuvines nuotraukas daryti lauke.

Nors teoriškai jos bus gražios, tačiau visose nuotraukose jūsų skruostai ir nosys bus rausvi. Dirbdami su aukščiausios klasės planuotoju ir fotografu užtikrinsite, kad būtų išžvalgyta daugybė patalpų, kuriose būtų galima atlikti pirmuosius žvilgsnius ir portretus.

Neatsižvelgti į svečių komfortą dėl aplinkos.

Raginame vengti žiemos vestuvėms kurti tam tikrą išvaizdą ir planuoti dieną aukojant svečių komfortą! Nors ledas visur gali būti puikus, jūsų svečiai gali nenorėti amžinai sėdėti lauke. 

Jeigu vis dar nerimaujate – „Medžiotojų Sostinės“ kolektyvas pasiruošęs jums padėti! Turime daug patirties, esame organizavę ir priėmę daugybę skirtingų renginių, nuolat tobulėjame ir prisitaikome prie besikeičiančių poreikių. Būkite užtikrinti savo renginio kokybe: +37069833059 | info@medziotojusostine.lt